19.10.2018
Отправить сообщение
1000 максимум символов

Користуйтеся функціоналом "Хто найцікавіший школяр?" і отримуйте щомісяця заохочувальні призи!

З повагою, адміністрація порталу "Міст Знань".

У Вас талановиті син, дочка? Розкажіть, які вони і що вміють?

Вік, клас не має значення! Здивуйте нас!

Нижче розміщена відеоінструкція з функціоналу "Хто найцікавіший школяр?"!

Додати анкету учня
Натиснiть тут і дивіться відеоінструкцію !

Шановні батьки!

"Хто найцікавіший школяр?" - дає можливість батькам вести онлайн презентаційні сторінки своїх дітей (учнів школи №2 м.Сквіра) і ті сторінки, які будуть найцікавіші і відповідно найбільш відвідувані, - в кінці кожного місяця у 2018 р.будуть отримувати приз в розмірі 500 грв.! Гроші будуть відправлятися (з 1-5-е число кожного місяця) на картку Приват банка того з батьків, який створив в даному місяці найбільш цікаву сторінку своєї дитини!

Важлива умова! У конкурсах беруть участь тільки ті сторінки дітей, у яких розміщено не менше 20 фото! З початком кожного місяця кількість переглядів для кожної сторінки за минулий місяць, - "обнуляється" і підрахунок переглядів починається заново.

Щоб у сторінки було більше переглядів, - необхідно розміщувати більше фото (до 50 штук) і свої відео з каналу Ютуб і тим самим отримувати максимальну кількість переглядів.

Важливо! Перед тим, як створити сторінку для конкурсу, - підготуйте всі потрібні фото і інформацію, яку завантажте на сторінку своєї дитини. Вона збережеться, але редагувати її не можна буде. Якщо Ви після створення сторінки вирішите, що краще було б завантажити інші фото тощо., - створіть ще одну сторінку своєї дитини і надішліть адміністрації своє повідомлення (внизу сторінки червона кнопка "Відправити повідомлення"), - щоб видалили попередню створену Вами сторінку для конкурсу. Вкажіть яку.

Якщо у завантажуваних фото вага буде більше 512 Кб, - вони можуть не завантажуватися. По-цьому, попередньо необхідно зменшити їх вагу скориставшись простий опцією сайту http://resizepiconline.com

Для кожної сторінки буде відображатися кількість її переглядів. Тобто, якщо більше переглядів, - значить сторінка цікава і її відвідували найбільшу кількість разів. Вона і буде переможницею місяці!

Конкурси проводитимуться щомісяця, а крім того, раз в 6 місяців буде додатково проводитися розіграш спеціального грошового призу - серед тих шести батьків, чиї сторінки були "призовими" за минулі півроку!

Подивіться розміщену тут відеоінструкцію про функціонал "Хто найцікавіший школяр?". У розміщеного відео, - натисніть праворуч-зверху квадратик і воно збільшиться на весь екран.

Звертаємо Вашу увагу, що дана відеоінструкція російською мовою і в ній Ви ознайомитеся з аналогічним функціоналом. Відмінність тільки в його назві, - "Best Child".

Якщо у Вас є питання, - відправте своє повідомлення натиснувши внизу головної сторінки червону кнопку "Отправить сообщение" і обов'язково вкажіть свій справжній емейл, щоб отримати на нього відповідь від адміністрації.

Якщо Ви хочете повернутися назад на портал "Міст Знань", - натисніть зверху-праворуч від картинки з "мультяшними" дітьми, - прямокутну кнопку з назвою "Міст Знань".

Тут внизу сторінки (для прикладу) розміщени 2 анкети хлопчика Тарасик Цибульский і дівчинки Оленка Корконішко. Вони участь в конкурсі не беруть. Анкети також дозволяють розміщувати і відео за посиланням з ютуб каналу.

Щомісяця у 2018р. приз 600 грн за найцікавішу сторінку школяра,

яка за підсумками голосування користувачів була найбільше переглянута за місяць.

А також - звання "Найцікавіший школяр порталу "Міст Знань" місяця!

Кожні півроку розіграш спеціального грошового призу, серед кращих 6-й сторінок - переможців за останні 6 місяців!

Підтвердженням перемоги - розміщений адміністратором скріншот балів переможця на дату, годину і хвилину закінчення голосування!

Детальніше ознайомитися про умови конкурсу можливо натиснувши на сторінці (вище), - кнопку з назвою "Натиснiть тут і дивіться відеоінструкцію!"

Якщо у Вас є питання, - натисніть внизу сторінки зелений банер з назвою "FAQ - Часті питання - натісніть тут". Тут розміщені питання, яке виникають найчастіше і тут же можливо ознайомитися з відповідями на них.

Расширения для Joomla

BEST CHILD рекомендует

Вы одессит и профессионал в своей сфере?

Здесь вы можете предложить свои услуги!

Для парикмахеров, тату, салонов красоты

Бесплатный функционал

Рынки и торговые центры Одессы

Бесплатные обявления

Портал одесской недвижимости

Бесплатные объявления

RWO